עיצוב גבות בשיטת השערה מיקרובליידינג

"מאי לי ביוטי - May Lee Beauty"

מאי לי והזמרת מריה קארי

אודות מאי לי

מאי לי – מומחית בעיצוב גבות בשיטת השערה מיקרובליידינג. עם ניסיון של 25 שנים בעיצוב ועיבוי גבות טבעיות. וניסיון של 15 שנים בשיטת השערה מיקרובליידינג, כמו כן הסרת איפור קבוע כושל, עם אלפי לקוחות מרוצים. 

בסטודיו הממוקם בצפון תל אביב ובאווירה אינטימית קסומה מעניקה מאי לי חבילה שלמה של אסתטיקה ויופי. עיצוב גבות בשעווה, עיצוב גבות בשיטת המיקרובליידינג, איפור מקצועי, הסרת איפור קבוע, טיפולי מיקרופיגמנטציה, הדגשת שפתיים, טיפולי יופי, ועוד. ליצירת קשר 0546080696

מהי שיטת המיקרובליידינג?

שיטת השערה מיקרובליידינג, הינה שיטה המדמה שערות אמיתיות, ולכן נקראת שיטת השערה. מציירים שערה שערה על ידי מכשיר ידני עם מחטים מיקרו זעירות המחדירים פיגמנטים טבעיים ואיכותיים לגבות. (מינרלים ללא מתכות). 

מיקרובליידינג באה מהמילה מיקרו כלומר זעיר, מחטים זעירות בעובי של זקיקי שערות אמיתיות, המדמות נראות טבעית לחלוטין! שיטה זו מתאימה לכולם, וניתן לצייר שערות היכן שנרצה. 

היתרונות של שיטת השערה

שיטת השערה הינה השיטה הטובה והמתקדמת בעולם למילוי ועיבוי הגבות. זוהי השיטה היחידה שניתן לדמות בה שערות אמיתיות. 

באיפור קבוע או הצללה, הגבות לא נראות טבעיות. מדובר על מכונת קעקוע עם מחט רוטטת וקשה לדיוק, והפיגמנטים משנים צבע לאחר מספר חודשים. 

לעומת זאת בשיטת השערה מדובר על מחטים זעירות בעובי של זקיקי שערות אמיתיות, עם דיוק רב, ונראות טבעית לחלוטין. הפיגמנטים אורגניים טבעיים ולעולם לא משנים צבע. 

הדמיית שיער מיקרובליידינג

בשיטת המיקרובליידינג ניתן, למלא גבות דלילות שיער, לעבות גבות דקות, להאריך את הקצוות, לבנות גבות מאפס, ולעצב גבות בהתאמה למבנה הפנים של הלקוחה. 
 

אנו עובדים בשיטת המורפולוגיה לסימטריה מושלמת, לכל מבנה וצורת פנים יש את הגבות המתאימות עבורן. ישנם מטפלות שעובדות עם שבלונות וצורות של גבות על כל הלקוחות, זה לא נכון, ולא מקצועי מכיוון שלכל לקוחה מבנה פנים שונה. ליצירת קשר 054-6080696

מיכל הגיעה עם קעקוע, ויצאה עם שערות.

תיקון איפור קבוע וקעקועים

40% מהלקוחות של מאי לי, באות לתיקון איפור קבוע וקעקועים. יש הבדל ענק ביותר בין שיטת השערה באיפור קבוע לשיטת השערה מיקרובליידינג.

באיפור קבוע המכונה היא חשמלית עם מחט עבה ורוטטת, המחדירה פיגמנטים על בסיס מתכות לשכבת העור התחתונה בגבות, מה שעלול לייצר לאחר זמן מה פיגמנטים דהויים בצבעים ירוק | כחול | אדום. 

בשיטת מיקרובליידינג המכונה היא ידנית, עם מחטים בעובי של זקיקי שערה, המציירת שערות על ידי פיגמנטים טבעיים ללא מתכות לשכבת העור העליונה בגבות,התוצאה היא מראה טבעי ממש כמו שערות אמיתיות, והפיגמנטים לעולם לא משנים את צבעם. 

 

לכמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

לשאלה הזו אין תשובה אבסלוטית. לכל אחת זה מחזיק זמן שונה. במה זה תלוי? קודם כל בסוג העור. 

אם מדובר בעור שומני מאוד, הפיגמנטים מחזיקים פחות זמן ובממוצע בין 8 חודשים לשנה. אם מדובר בעור מעורב ובעור יבש, בין שנה, ועד שנה וחצי. אני נותנת אחריות ל שנה על הטיפול. 

כמובן שזה קשור גם לאופי טיפול, האם נעשה במקצועיות, וכן מספר הטיפולים. מאי לי נותנת חבילה של שלושה טיפולים כלולה, כך שהפיגמנטים נשארים מקסימום זמן.

גלריית תמונות מיקרובליידינג

תהליך שיטת המיקרובליידינג לפני ואחרי

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

לקוחות ממליצים

מאי לי המקסימה, איזה כיף היה לי להכיר אותך היום! מקצועית עם אינטגריטי חסר פשרות, יד עדינה, חומרים איכותיים, ומעל הכל האישיות הכי נעימה וסבלנית שיש. הקסמת אותי!!! יצאתי ממש מרוצה ואני כבר מחכה לפגישה הבאה
איילת הורביץ - לקוחה ממליצה
איילת אביב הורביץ
אני אוהבת את זה שאת אישית, עם כל החששות שהיו לי מהעבר, עם המקצועיות שלך, והסובלנות יצא מושלם! מאוד מרוצה וממליצה.
גבות מיקרובליידינג - מיכל לייבוביץ
מיכל לייבוביץ
אני לקוחה של מאי לי כבר 14 שנים, ועושה גבות רק אצלה, ולא אחליף לעולם. אין על הידיים שלך, מקצועית, אכפתית, תמיד יצא לי מושלם. אוהבת:)
רונה בן דוד - לקוחה ממליצה
רונה בן דוד